Szukaj

Doświadczenie

Moi rodzice oboje pracowali w służbie zdrowia w tamtym czasie ZOZ. Odkąd pamiętam albo chodziłem do ojca do szpitala, albo do mamy do przychodni, wiec tematy medyczne poznawałem od dziecka. W 1995 roku mój ojciec zachorował i był operowany najpierw w szpitalu w Mikołowie a potem w Ochojcu gdzie wycięto mu nowotwór jelita grubego wielkości główki małego dziecka. Wtedy nie rozumiałem co to dokładnie znaczy ale wiedziałem, że nowotwór to groźna sprawa i może skończyć się śmiercią. 30 marca 1996 mój 49 letni w tedy ojciec po przebytej chemioterapii i przerzutach niestety zmarł. Miałem w tedy 19 lat i nigdy nie przypuszczałem, że aż tak to doświadczenie chorego ojca, jego choroby wpłynie na moje dalsze życie i decyzje życiowo - zawodowe.
Mimo, że dostaje sporo propozycji współpracy z firmami z zakresu para-medycznego, pro-zdrowotnego to najważniejsza jest skuteczność ...
Od wielu lat obserwuje i zastanawia mnie jak to jest, że wiele osób mówi o zdrowiu, profilaktyce czy oddziaływaniu różnych preparatów, nawet je polecając a jedynym zródłem ich wiedzy czy nawet przekonania są spotkania organizowane przez producentów lub osoby promujące ...

Zadaje pytanie KTO BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ?
Po zdanej maturze złożyłem dokumenty na AWF wydział Fizjoterapii. Studiowałem od 1996 - 2000 r.
W 2000 musiałem podjąć pracę gdyż kończyła się renta rodzinna a trzeba było się jakoś utrzymać.
w latach 2008 - 2015 r. podpisałem umowę na zorganizowanie dystrybucji w Polsce i sprowadziłem Malezyjską firmę działającą w 187 krajach na świecie specjalizującą się w hodowli - ekologicznej uprawie oraz wytwarzaniu produktów spożywczych codziennego użycia od pasty do zębów, kawy, herbaty, suplementów, szamponów, mydeł, żeli pod prysznic z grzyba Reishi. zawsze broniłem się przed suplementami i tego typu firmami choć propozycji wcześniej było wiele, bo na studiach miałem bardzo dobrą kadrę dydaktyczna z BIO chemii, fizjologii, zmęczenia i wypoczynku gdzie zajęcia pokazywały skuteczność lub zasadność stosowania preparatów witaminowych i suplementów. Przeanalizowałem dostępne materiały, badania, potwierdzone publikacje na temat skuteczności i uznałem, że o tym trzeba głośno mówić bo mojemu ojcu życia to nie zwróci ALE może innym pomóc lub ulżyć w cierpieniu.
Na przełomie 2013 - 2014r. w/w firma zdecydowała,że otworzy przedstawicielstwo firmy bezpośrednio w Polce gdyż zainteresowanie produktami tak szybko narastało ALE jednocześnie zostały podniesione ceny co spowodowało,że zacząłem interesować się przyczyną bezpośrednią zachorowalności na Raka czyli jakością żywności. i od 2013 do 2018 r. aktywnie razem z moja partnerką promowaliśmy sprawdzoną, certyfikowaną żywność EKO logiczną z pewnego źródła. Braliśmy udział w tworzeniu pierwszego BIO Bazaru na śląsku.
w 2017 r. ukończyłem szkołę medyczną Medyk Katowice z tytułem Technik Masażysta.
w 2018r ukończyłem Instytut Medycyny Klasztornej Ojców Franciszkanów z Panewnik. Zdałem egzamin Państwowy uzyskałem tytuł zielarz fitoterapeuta. Zdałem egzamin i prawo do otwarcia i prowadzenia sklepu zielarsko medycznego.
Zdałem egzamin państwowy i podniosłem swoje kwalifikacje w zawodzie Naturopata. Uzyskałem EUROPASS z prawem wykonywania zawodu na terenie całej Unii Europejskiej.
w 2018r. Zafascynowany i przekonany o znaczeniu jakości tego co jemy dla zdrowia rozpocząłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym wydziale Zdrowia Publicznego kierunku Dietetyka.
W lutym 2020 roku rozpocząłem kolejny kierunek Opiekun Medyczny.
Już w styczniu 2021 r. egzaminy i kwalifikacje zawodowe.

Zawód opiekuna medycznego od 2021 zyskuje nowe uprawnienia 
włącznie z iniekcjami.
Kolejne szkolenie podnoszące kwalifikacje.